Zabawy kreatywne i plastyczne dla najmłodszych 

Aga

Galeria Kultura zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (do 6 lat) do uczestniczenia w warsztatach dedykowanych najmłodszym artystom.

Podczas zajęć dzieci poznają materiały plastyczne, w tym takie z którymi nie spotkały się wcześniej oraz ich nietypowe zastosowania. Warsztaty, poprzez zabawę, uczą nowego, twórczego spojrzenia na świat. Celem zajęć jest rozwinięcie swobody tworzenia oraz rozbudzenie wyobraźni.
 
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie za pomocą SMS-a (nr 608 657 713) na co najmniej 2 dni przed terminem warsztatów. W przypadku małej ilości uczestników organizator może odwołać warsztaty w danym terminie.

Zajęcia plastyczne i kreatywne:
- rozwijają sprawność manualną oraz rozbudzają wyobraźnię
- zapoznają dziecko z różnymi technikami plastycznymi oraz niestandardowymi materiałami
- pozwalają komunikować się ze światem w sposób niewerbalny, czego wyrazem może być każda forma twórczości
- kształtują własny styl, wyczucie kolorystyczne

Zajęcia poprowadzą Katarzyna Malewicz oraz Piotr Jurkowski. Absolwenci Pedagogiki na Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Katarzyna Malewicz jest założycielką i wieloletnią prezeską Koła Naukowego Pedagogów Plastyków, podczas studiów była redaktorką graficzną czasopisma „Kuryer Uniwersytecki”. Artystka, w Siedlcach prezentowała swoje prace na kilku wystawach zbiorowych oraz jednej wystawie indywidualnej. Piotr Jurkowski jest artystą plastykiem, prezentował swoje prace na kilku wystawach zbiorowych. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi - pracował jako instruktor plastyki w przedszkolach.

Warsztaty odbywają się w każdą sobotę (od 21 września 2019) o godz. 13.00. Zajęcia potrwają około pół godziny.
 
Cena 15 zł za jedno spotkanie. Informacje i zgłoszenia tel. 608 657 713