Mikołajki w klasie

seeme_admin

WŁASNORĘCZNIE WYKONANE PREZENTY SĄ NAJMILSZE

Zapraszamy do współorganizacji z Galerią Kultura warsztatów, podczas których dzieci i młodzież samodzielnie wykonają rękodzieło oraz wezmą udział w warsztatach.

Nasi instruktorzy zawsze służą pomocą i wsparciem. W ramach opłaty zapewniamy wszystkie materiały.

 

Mydełka glicerynowe 

(Czas trwania warsztatu od 90 minut, cena 25 zł/jedno mydełko, 30 zł/dwa mydełka)
Warsztaty przeznaczone są dla uczestników w każdym wieku, od przedszkola do dorosłych.

W ramach tej opłaty każdy uczestnik/uczestniczka zrobi jedno/dwa duże mydła, opakuje je i ozdobi. 

Dysponujemy rozmaitymi foremkami w kształtach np. misia, serduszek, rybek, kwiatu róży oraz kostki prostokątne w których uczestnicy zatapiają inne mniejsze wzory mydlane z foremek lub tworzą kompozycje kolorowych warstw mydła, mieszają mydło z rozmaitymi dodatkami (np. z pigmentem perłowym).

Mydełka oraz wszystkie dodatki są wykonywane z komponentów zakupionych w profesjonalnej firmie mydlarskiej, specjalizującej się w produkcji naturalnego mydła glicerynowego z naturalnych olejów roślinnych, naturalnych olejków eterycznych oraz bezpiecznych barwników. Mydła nadają się do mycia twarzy i nie szczypią w oczy. Wszystkie komponenty są najwyższej jakości i mają stosowne certyfikaty i atesty.

Dysponujemy i proponujemy dzieciom wiele niesamowitych zapachów np: truskawka, melon, mango, papaya, czekolada, piżmo, patchouli, lemongrass, waniliowe lody, zapach gumy balonowej, pomarańcze z goździkami…

Uczymy dzieci tworzyć kompozycje zapachowe oraz mieszać kolory barwników a na koniec przygotować ładne opakowanie.

 

String art 

(Czas trwania warsztatu od 90 minut, cena 35 zł)
Warsztaty przeznaczone są dla uczestników od co najmniej drugiej klasy.

W ramach tej opłaty każde dziecko zrobi jedną dużą pracę techniką string art na deseczce z brzozy. 

Każdy uczestnik będzie mógł wybrać indywidualny wzór oraz samodzielnie wbije gwoździe. Dysponujemy kolorowymi, złotymi i srebrnymi nitkami. Wykonanie tej pracy to gwarancja satysfakcji  i nauka cierpliwości, pracy pod kierunkiem instruktora, kompozycji i planowania przestrzennego.

 

Świece żelowe

(Czas trwania warsztatu 90 minut, cena 40 zł)

W ramach tej opłaty każde dziecko zrobi jedną dużą świecę lub dwie małe.

Zajęcia trwają 2 godziny lekcyjne łącznie, uczestnicy robią świece w małych słoiczkach. Zatapiają w środku koraliki, muszelki i inne ozdoby. Zobacz zdjęcia świece żelowe

Warsztaty świecowe to wspaniała możliwość stworzenia pięknej ozdoby. Zajęcia rozbudzają wyobraźnię i pobudzają do kreatywnego myślenia. Uczestnicy samodzielnie kreują mozaikę z barwionego kwarcu, tworzą kompozycję z przeróżnych muszelek, suszonych owoców i kwiatów. Wybierają kolor i zapach parafinowego żelu, który ozdobi może być piękną i pachnącą ozdobą pokoju. Własnoręcznie stworzona świeca może stać się również prezentem. Pięknie zapakowana uszczęśliwi każdego obdarowanego.

 
 WARSZTATY MALOWANIA KOSZULEK/TOREB

(cena 25 zł za uczestnika, czas trwania 90 min., cena nie obejmuje koszulki, każdy uczestnik przynosi swoją koszulkę)

Własny pomysł, własny autorski projekt, własnoręczne wykonanie…tak najkrócej można określić ideę, która przyświecała nam przy opracowywaniu warsztatu malowania koszulek/toreb.

Zapewniamy niezbędne materiały, które pozwolą uczestnikom zmienić się w modowych projektantów. Przywozimy specjalistyczne flamastry, szablony oraz wielobarwne farby, przy pomocy których uczestnicy zajęć przenoszą swoje pomysły na czyste koszulki tworząc oryginalne i wyjątkowe zdobienia. Uczestnicy mogą malować na swoich torbach lub zakupić od nas torby w cenie 10 zł/ sztukę.

Nasz animator udzieli wszelkiej pomocy technicznej, opowie o metodach barwienia tkanin, a potem… wszystko w rękach młodych twórców!

 

W ramach warsztatów z okazji Dnia Chłopaka można wybrać również dowolne warsztaty z oferty ogólnej.

Warsztaty fotograficzne

Warsztaty w duchu ekologicznym

Zachęcamy również do zapoznania się z całością oferty Galerii Kultura.