AKTUALNOŚCI

Aga

WARSZTATY WENDO
Zapraszamy do zapisów na wyjątkowe warsztaty asertywności i samoobrony WenDo.
 
Zbliżają się wakacje, wyjazdy pod namiot, wieczorne wyjścia i więcej swobody. To dobry moment aby zadbać o bezpieczeństwo.
Zajęcia są przeznaczone dla dziewcząt/kobiet w wieku od 17 do 19 lat. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
 
Więcej informacji o WenDo znajdziecie w Internecie oraz zamieszczam kilka zdań poniżej:
WenDo to w polskim tłumaczeniu „Droga Kobiet”. WenDo jest jedyną w Polsce metodą samoobrony i asertywności opracowaną przez kobiety i dla kobiet, która łączy metody samoobrony fizycznej i psychicznej. WenDo jest wykorzystywane jako narzędzie powstrzymywania i zapobiegania przemocy wobec dziewczynek i kobiet.
Co ważne. Nie jest to typowy kurs samoobrony, polegający na ćwiczeniu ciosów itp. To warsztaty asertywności i nauki akceptacji własnych i cudzych granic.
Warsztaty zostaną przeprowadzone przez wykwalifikowaną trenerkę z Feminoteki.
 
Kilka informacji o instruktorce:
Jola Gawęda
Trenerka samoobrony i asertywności dla kobiet i dziewcząt WenDo, absolwentka Akademii Edukacji Antydyskryminacyjnej, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Studium Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie, certyfikowana specjalistka ds. pomocy ofiarom przemocy (IPZ). Konsultantka przy telefonie antyprzemocowym w fundacji Feminoteka.
Warsztaty są płatne 50 zł. Uczestnicy pokrywają jedynie część kosztów organizacji. Cena "rynkowa" takich warsztatów to około 300 zł. Pozostałe koszty ponoszone są z dotacji Miasta Miasto Siedlce.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata 50 zł oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://forms.gle/xSpqsazNAZAzNKa1A
Dane do przelewu:
stowarzyszenie tutajteraz
30 1050 1953 1000 0090 3108 0550
Kiedy: Warsztaty będą trwać 2 dni. 27-28 czerwca od 10.00 do 16.00
Miejsce: Społeczna Szkoła Podstawowej STO
Dodatkowe informacje: 608 657 713, stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com
Uwaga! Masz mniej lub więcej lat, a chciałabyś wziąć udział w warsztatach? Śledź nasz profil na Facebooku. Planujemy kolejne zajęcia dla różnych grup wiekowych.
 
 
WARSZTATY KULTURY CYFROWEJ

Planowane warsztaty to spotkanie dla młodzieży oraz rodziców/opiekunów. Więcej informacji TUTAJ

 

WARSZTATY ARTYSTYCZNE W GALERII KULTURA (od września do czerwca)
Galeria Kultura zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na  WARSZTATY W GALERII KULTURA   ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ RAZ W TYGODNIU W WYBRANY DZIEŃ.

 

 Kontynuujemy organizację kolejnych grup warsztatów dla rodziców w ramach Pozytywnej Dyscypliny - warsztaty dla rodziców dzieci w różnym wieku (kurs podstawowy). Sprawdź aktualne nabory.  Więcej informacji o naborach warsztaty dla rodziców