RODO/O NAS

 

RODO (dotyczy: użytkowników strony, uczestników wydarzeń artystycznych oraz warsztatów)

  1. W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że Pani/Pana dane osobowe oraz dane osobowe dziecka (w przypadku zgłaszania na warsztaty osób nieletnich), które są nam przekazywane znajdują się w naszej bazie i dochowujemy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo. Jako administrator, stowarzyszenie tutajteraz, przetwarza w/w dane osobowe w związku z wymogami instytucji finansujących realizowane przez nas projekty.

  1. Dane osobowe przetwarzane są na zasadzie dobrowolności i będą przetwarzane tylko tak długo, jak długo są niezbędne do realizowania ww. celów.

  1. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest stowarzyszenie tutajteraz, kontakt 608 657 713, stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com, Agnieszka Janiszewska.

  1. Przysługuje ponadto Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu z przyczyn uzasadnionych Pani/Pana szczególną sytuacją.

  1. Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez stowarzyszenie tutajteraz narusza przepisy Rozporządzenia.

  2. Informujemy również, że poprzez uczestnictwo w warsztatach i innych imprezach organizowanych przez stowarzyszenie tutajteraz wyrażacie Państwo zgodę na wykonywanie oraz publikowanie fotografii i filmów z warsztatów i wydarzeń na stronach internetowych organizatora (tutajteraz.org; kulturasiedlecka.pl i na profilach facebook „Kultury Siedleckiej”, Galerii Kultura i stowarzyszenia tutajteraz) oraz w innych publikacjach drukowanych (w tym materiałach promocyjnych), których wydawcą jest stowarzyszenie tutajteraz z wykorzystaniem wizerunku Państwa oraz osób nieletnich będących pod Państwa opieką. Niniejsza zgoda jest uważana za domniemaną i może być cofnięta przez Państwa w dowolnym momencie w formie pisemnej (np. e-mail).

 

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie tutajteraz prowadzi Galerię Kultura.

W Galerii prezentowane są wystawy, które oglądać można w godzinach odbywania się warsztatów lub po wcześniejszym umówieniu się.  Prosimy o wcześniejszy kontakt (tel. 608 657 713, e-mail: stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com

Galeria Kultura 

ul. 3 Maja 44/2 (wejście od ul. Kilińskiego)

08-110 Siedlce

 

 

Polecane przez nas strony:

Projektowanie stron www. Systemy CMS

STOWARZYSZENIE „Rozwiń się” Edukacja, Kultura, Sport

Ekonomia społeczna

Z lepszej półki

Faszyzm nie przejdzie

 

Statut  1_Statut tutajteraz