Siedlce historia dla najmłodszych

Aga

BRAMA

Odkryj ciekawostki historii miasta Siedlce
 
Stowarzyszenie tutajteraz informuje, że spotkanie promocyjne w Muzeum Regionalnym w Siedlcach, zaplanowane 15 marca 2020, odbędzie się w późniejszym terminie. Podczas spotkania na dzieci i rodziców czekają liczne niespodzianki. Będzie można również nabyć książkę.
 
Ta książka zabierze Cię w ciekawą podróż w czasie. Spotkasz tu niezwykłą księżną, postępową nauczycielkę i utalentowaną malarkę. Przejdziesz się ulicami miasta oraz uniesiesz się niczym na paralotni by spojrzeć z góry na budynki. Działaj, dopisuj, koloruj… wyczaruj ruch. Niech ta książka będzie Twoim wehikułem czasu, którym odbędziesz podróż od czasów mamutów aż do dalekiej przyszłości. 
 
Miło jest nam poinformować, że oddajemy w Państwa ręce książkę skierowaną do naszych najmłodszych odbiorców. Jest to publikacja zawierająca interaktywne plansze oraz zadania dla najmłodszych czytelników. Książka jest przeznaczona dla dzieci od 5 do 9 lat. 
 
Zapraszamy do postawienia pierwszych czytelniczych kroków razem z nami.
 
Wydanie książki dofinansowane z budżetu Miasta Siedlce.
 
Poniżej zamieszczamy kilka plansz z książki. Są to materiały, które można pobierać i korzystać nieodpłatnie. Wystarczy wydrukować!
 
Nauczyciele, którzy chcieliby wykorzystać poszczególne strony w ramach lekcji proszeni są o e-mail stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com
W odpowiedzi prześlemy nieodpłatnie karty książki do wydruku.
 
BRAMA        KONTURY          LABIRYNT          ŁADA MACIĄGOWA         MAPA        RÓŻNICE
 
Koncepcja 
Agnieszka Janiszewska
 
Rysunki i skład graficzny:
Katarzyna Malewicz i Piotr Jurkowski