Moje wymarzone ciastko - konkurs rozstrzygnięty!

administrator_tt

W odpowiedzi na zaproszenie do udziału w konkursie wpłynęło wiele prac. Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością i zaangażowaniem. W gronie laureatów znaleźli się:

Pierwsze miejsce: Jaś Suchodolski za pracę „Pierniczki – guziczki od kominiarczyka”. Jury doceniło nie tylko walory plastyczne pracy ale również fakt, że plastyczne ciasteczka pięknie pachniały piernikami. Nagrodą dla Jasia są urodziny w Sali Zabaw Kangurek, tort urodzinowy od Cukierni z Klonowej, upominek od sklepu Koala oraz zestaw plastyczny od sklepu Artysta.

Drugie miejsce: Natalia Woźnica za pracę „Pinokio”. Nagrodą dla Natalii są urodziny w Sali Zabaw Kangurek, tort urodzinowy od Cukierni z Klonowej, upominek od sklepu Koala oraz zestaw plastyczny od sklepu Artysta.

Trzecie miejsce: Szymon Niedziółka (6 lat), który zaprezentował ciastko w formie samochodu. Nagrodą dla Szymona są urodziny w Sali Zabaw Kangurek, tort urodzinowy od Cukierni z Klonowej, upominek od sklepu Koala oraz zestaw plastyczny od sklepu Artysta.

Nagrodę specjalną jury przyznało Gabrieli Dymek za ciastko „Słodka malinka”. Ciastko to zostanie włączone do oferty Kawiarni Siedleckiej jako „Słodka malinka Gabrysi”. Nagrodą dla Gabrieli jest poduszka ufundowana przez firmę Blue Almonts.

Jury postanowiło przyznać również dodatkową nagrodę dla Zuzi Kuryłek za „Babeczkę”. Nagrodą dla Zuzi jest tort od Cukierni z Klonowej.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

4356etyedr6t