Mistrzostwa Gier Planszowych

administrator_tt

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w listopadzie rozpocznie się nowy projekt stowarzyszenia tutajteraz. Jest to wydarzenie edukacyjne „Mistrzostwa Gier Planszowych z zakresu wiedzy o środowisku przyrodniczym”. W ramach turnieju uczestnicy, uczniowie klas III szkoły podstawowej, poszerzą swoją wiedzę na temat przyrody oraz będą mogli ją sprawdzić, uczestnicząc w turniejach.

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Zakupiliśmy 33 komplety książek (książki wydane przez wydawnictwo Dwie Siostry: „Animalium”, „Pod ziemią, pod wodą”, „Mapy”, „Mapownik”), 3 tablety, 1 projektor multimedialny oraz 231 nagród pocieszenia – gry „Logic Cards”. Zapewnienie tak atrakcyjnych nagród jest możliwe dzięki pozyskaniu dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Łącznie w rozgrywkach weźmie udział 264 dzieci.

Powodzenia!

Projekt „Mistrzostwa Gier Planszowych z zakresu wiedzy o środowisku przyrodniczym” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 14 224,00 zł.

logo