Artystyczne wakacje z Galerią Kultura

seeme_admin

Wakacje tuż… tuż. 

Galeria Kultura zaprasza dzieci na „Artystyczne wakacje z Galerią Kultura”.

Zajęcia zaplanowano w tygodniowych cyklach.

Cena za 1 tydzień zajęć wynosi 550 zł. W przypadku zapisywania rodzeństwa proponujemy dodatkowe zniżki (prosimy o kontakt w tej sprawie).

Zapraszamy dzieci od 7 do 12 lat. Zajęcia odbywać się będą w kameralnych grupach z zachowaniem aktualnych zasad epidemicznych.

Terminy i wiodące tematy warsztatów:

28 czerwca – 2 lipca 2021 – rękodzieło i krawiectwo – zajmiemy się wytwarzaniem przydatnych, najczęściej upcyklingowych, przedmiotów codziennego użytku: torby, świeczniki, koszulki, nauczymy się szyć i pomysłowo podchodzić do zadań specjalnych.
26-30 lipca 2021 – fotografia, stolarstwo, eksperymenty artystyczne – zajęcia będą łączyć w sobie warsztaty plastyczne oraz rękodzielnicze.
 
Dodatkowo organizowana jest grupa dla uczestników w wieku 12-16 lat w terminie od 5 do 9 lipca 2021.
Szczegółowy program zostanie zamieszczony do końca maja 2021.
 
Artystyczne wakacje w Galerii Kultura to: duża dawka emocji przy grach (planszowych i innych), twórcze działanie przy malowaniu i rysowaniu, czas spędzony ciekawie i kreatywnie.
Zalety „Wakacji z Galerią Kultura” to:
– małe grupy (maksymalnie 10 uczestników),
– obiad, woda bez ograniczeń (drugie śniadanie we własnym zakresie),
– opieka zapewniona w godzinach dostosowanych do potrzeb rodziców (w godzinach od 8 do 16).
– zajęcia plastyczne i kreatywne będą prowadzone w Galerii Kultura.

Dodatkowe informacje i zapisy pod numerem telefonu 608 657 713, stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com

Można zapisać dzieci na 1 tydzień lub dowolną wielokrotność tygodnia. Nawet jeśli tematy się pokrywają będziemy wykonywać różne prace, nie ma zagrożenia, że dziecko weźmie udział w dokładnie takich samych warsztatach 😉

W przypadku, gdy nie zbierze się minimalna ilość uczestników zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć w wybranym tygodniu.

Zapraszamy do zgłaszania za pomocą niniejszego formularza

Gwarancją rezerwacji miejsca będzie wysłanie wypełnionego formularza oraz wpłata zaliczki w wysokości 250 zł za tydzień uczestnictwa. 

Pierwszego dnia zajęć zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie dodatkowych oświadczeń (dotyczących stanu zdrowia dziecka w kontekście zagrożeń epidemicznych). 

Zapewniamy ochronę przeciwepidemiczną zgodnie z aktualnymi zaleceniami.