Prezenty na Dzień Babci i Dziadka oferta specjalna

seeme_admin

WŁASNORĘCZNIE WYKONANE PREZENTY SĄ NAJMILSZE

Zapraszamy do współorganizacji z Galerią Kultura warsztatów, podczas których dzieci wykonają prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Podczas proponowanych zajęć uczniowie mogą wspólnie z nami przygotować: niezawodne mydełka – czyli zabawa z kolorami, zapachami i kształtami, świece glicerynowe, niezwykle efektowny decoupage oraz przygoda z młotkami i kolorowymi nitkami, czyli string art. Nasi instruktorzy zawsze służą pomocą i wsparciem. W ramach opłaty zapewniamy wszystkie materiały. Z naszego doświadczenia wiemy, że najmłodsi ogromnie angażują się również w przygotowanie personalizowanej bajki.

Mydełka glicerynowe 

(Czas trwania warsztatu od 90 minut, cena 15 zł/jedno mydełko, 25 zł/dwa mydełka)
Warsztaty przeznaczone są dla uczestników w każdym wieku, od przedszkola do dorosłych.

W ramach tej opłaty każde dziecko zrobi jedno/dwa duże mydła, opakuje je i ozdobi. 

Dysponujemy rozmaitymi foremkami w kształtach np. misia, serduszek, rybek, kwiatu róży oraz kostki prostokątne w których uczestnicy zatapiają inne mniejsze wzory mydlane z foremek, tworzą kompozycje kolorowych warstw mydła, mieszają mydło z rozmaitymi dodatkami (np. z pigmentem perłowym).

Mydełka oraz wszystkie dodatki są wykonywane z komponentów zakupionych w profesjonalnej firmie mydlarskiej, specjalizującej się w produkcji naturalnego mydła glicerynowego z naturalnych olejów roślinnych, naturalnych olejków eterycznych oraz bezpiecznych barwników. Mydła nadają się do mycia twarzy i nie szczypią w oczy. Wszystkie komponenty są najwyższej jakości i mają stosowne certyfikaty i atesty.

Dysponujemy i proponujemy dzieciom wiele niesamowitych zapachów np: truskawka, melon, mango, papaya, czekolada, piżmo, patchouli, lemongrass, waniliowe lody, zapach gumy balonowej, pomarańcze z goździkami…

Uczymy dzieci tworzyć kompozycje zapachowe oraz mieszać kolory barwników a na koniec przygotować ładne opakowanie.

 

String art 

(Czas trwania warsztatu od 90 minut, cena 40 zł)
Warsztaty przeznaczone są dla uczestników od co najmniej 2 klasy.

W ramach tej opłaty każde dziecko zrobi jedną pracę techniką string art na deseczce z brzozy.  

Każdy uczestnik będzie mógł wybrać indywidualny wzór oraz samodzielnie wbije gwoździe. Dysponujemy kolorowymi, złotymi i srebrnymi nitkami. Wykonanie tej pracy to gwarancja satysfakcji  i nauka cierpliwości, pracy pod kierunkiem instruktora, kompozycji i planowania przestrzennego.

 

Warsztaty świec żelowych

(Czas trwania warsztatu 90 minut, cena 25 zł)

W ramach tej opłaty każde dziecko zrobi jedną świecę, opakuje ją i ozdobi.

Świece żelowe, w tym przypadku zajęcia trwają 2 godziny lekcyjne łącznie, uczestnicy robią świece w małych słoiczkach. Zatapiają w środku koraliki, muszelki i inne ozdoby. Zobacz zdjęcia świece żelowe

Warsztaty świecowe to wspaniała możliwość stworzenia pięknej ozdoby. Zajęcia rozbudzają wyobraźnię i pobudzają do kreatywnego myślenia. Uczestnicy samodzielnie kreują mozaikę z barwionego kwarcu, tworzą kompozycję z przeróżnych muszelek, suszonych owoców i kwiatów. Wybierają kolor i zapach parafinowego żelu, który ozdobi może być piękną i pachnącą ozdobą pokoju. Własnoręcznie stworzona świeca może stać się również prezentem. Pięknie zapakowana uszczęśliwi każdego obdarowanego.

 

Pudełko decoupage

(Czas trwania warsztatu od 90 minut, cena 40 zł)
Warsztaty przeznaczone są dla uczestników w każdym wieku.

W ramach tej opłaty każde dziecko zrobi jedno pudełko o wymiarach około 20 x 20 cm.  

Każdy uczestnik będzie mógł wybrać indywidualny wzór oraz samodzielnie przykleić ozdoby. Dysponujemy kolorowymi serwetkami, profesjonalnym klejem i innymi ozdobami. Wykonanie tej pracy to gwarancja satysfakcji  i nauka cierpliwości, pracy pod kierunkiem instruktora, kompozycji i planowania przestrzennego.

 

POP-UP BOOK (oferta personalizowana)

(Czas trwania warsztatu 90 minut, cena 20 zł)
W czasie warsztatów powstają „ruchome” książki. Uczestniczy tworzą wystające obrazy, wykorzystują kalkę, rzepy, różne materiały, wycinają i rysują. Jest to kreatywne ćwiczenie na wyobraźnię.
Książeczka zawiera przyjemny tekst, który dzieci personalizują wstawiając imiona swoje oraz dziadków. 
Co najmniej 1 dzień wcześniej niezbędne jest umożliwienie przyjścia osoby z Galerii Kultura w celu sfotografowania uczniów. Zdjęcia zostaną wykorzystane w książkach.
 

Zachęcamy również do zapoznania się z całością oferty Galerii Kultura.